نتایج جستجو برای عبارت :

چطور فاکتور های صوری تشخیص داده می شوند؟

همانطور که می دانید صدور فاکتور رسمی برای تمامی واحد های تجاری ضروری است. در مطالب قبل شما را با انواع فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات بیشتری به دست آورید.
فاکتور صوری نوعی ابزار غیرقانونی برای عملیات حساب سازی است. ماهیت آن با چهره قانونی یعنی صدور فاکتور رسمی اجرا می شود ولی نوع استفاده و کاربری تغییر می کند. متاسفانه برخی از شرکتها بدون توجه به این نکته مهم و خطرساز اقدام به استفاده از این
نرم افزار صدور فاکتور فروش ارزش افزوده

دانلود فایل

نرم افزار صدور فاکتور فروش ارزش افزوده درحال | آرمانتwww.armanet.ir › software › نرم-افزار-صدور-فاکتور-فروش-ارزش-ا...نرم افزار صدور فاکتور فروش ارزش افزوده گروه نرم افزاری درحال ویژه دارایی برای صدور فاکتور ارزش افزوده، چاپ و نگهداری آن می باشد.
نرم افزار صدور فاکتور فروش ارزش افزوده - فــــــرافایلfarafile.ir › product › نرم-افزار-صدور-فاکتور-فروش-ارزش-افزودهنرم افزار صدور فا
پیش فاکتور چه تفاوتی با فاکتور دارد؟پیش فاکتور به منظور آگاهی خریدار از کالا و خدماتی که قصد پدراخت هزینه آن را دارد از طرف فروشنده صادر میشود.به عبارتی دیگر زمانی که شما اقدام به خرید یک کالا و خدماتی را دارید میبایست قبل از هر چیزی از قیمت کالا یا خدمات، تعداد و نام محصول،شرایط فروش ومدت اعتبار اطلاعات کامل داشته باشید، لازم به ذکر است تاریخ در پیش فاکتور باید درج شود و پس از گذشت زمان معین شده پیش فاکتور فاقد اعتبار است.این را هم اضافه کن
پیش فاکتور چه تفاوتی با فاکتور دارد؟پیش فاکتور به منظور آگاهی خریدار از کالا و خدماتی که قصد پدراخت هزینه آن را دارد از طرف فروشنده صادر میشود.به عبارتی دیگر زمانی که شما اقدام به خرید یک کالا و خدماتی را دارید میبایست قبل از هر چیزی از قیمت کالا یا خدمات، تعداد و نام محصول،شرایط فروش ومدت اعتبار اطلاعات کامل داشته باشید، لازم به ذکر است تاریخ در پیش فاکتور باید درج شود و پس از گذشت زمان معین شده پیش فاکتور فاقد اعتبار است.این را هم اضافه کن
همین‌طور تنها فاکتورهای رسمی در مراجع حقوقی و دادگاه‌ها قابل استناد می‌باشند. در نتیجه برای اطمینان از ارزشمند بودن فاکتورهای صادر شده، بیش از هر چیز باید به ویژگی‌های یک فاکتور رسمی توجه داشت. در این زمینه نیز ترتیب و معانی رنگ در فاکتور رسمی، از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. البته دیگر فاکتورهای فروش که رسمیت نداشته و صرفا بنابر خواسته‌ی خریدار صادر می‌گردند نیز می‌توانند در رنگ‌های متنوعی طراحی و چاپ شوند.
در این مقال
اینطور نیست که من خیلی خمار اینترنت باشم و استخون‌درد گرفته باشم از نبودنش. فقط نمیدونم با زندگیم چیکار کنم. نمیدونم بعد یه روز طولانی که از دانشگا برمیگردم چطور خستگیمو در کنم. چطور با مامانم اینا تماس تصویری بگیرم. چطور جزوه و ویس دانلود کنم. چطور گوگل کنم که چرا سرامیکای کف اتاقمون بلند شدن و صدا میدن. 
و به طور کلی، بیشتر نگرانم که قراره چی بشه. قراره اینطوری بمونه؟
فاکتور رسمی چیست؟بیشتر فاکتورهایی که صادر می‌گردد به صورت فاکتورهای رسمی است. در اصطلاح از این فاکتورها تحت عنوان فاکتور مورد تایید اداره دارایی و مالیاتی یاد می‌کنند؛ زیرا تا زمانی که مورد تایید سازمان امور مالیاتی قرار نگیرد به عنوان فاکتور فروش رسمی سندیتی ندارد.به طور کلی می‌توان گفت فاکتور رسمی در قالب فاکتورهای مالیاتی، دارایی، صورتحساب فروش کالا و خدمات مورد استفاده جای می‌گیرند.
مطابق با قانون مالیات بر ارزش افزوده تمامی واح
فاکتور چیست؟فاکتور برگه‌‌ی تجاری است که فروشنده مطابق خریدی که انجام گرفته برای خریدار صادر می‌کند. در هر فاکتور مواردی همچون مشخصات فروشنده، مشخصات خریدار، تاریخ خرید، نوع کالا، قیمت برای هر واحد کالای خریداری شده، قیمت کل و….. درج می‌شود. همچنین هر توافق دیگری که در معامله صورت می‌گیرد را نیز می‌توان در فاکتور ذکر کرد؛ به طور مثال اگر قرار باشد که وجه در دو مرحله توسط خریدار پرداخت شود، می‌توان میزان وجه پرداخت شده و باقیمانده‌ی آن
بی شک شما هم وقتی از یک شرکتی یا مغازه ای خرید می کنید ، یک برگه برای شما در پایان خرید ارائه می دهند که این برگه شامل لیست تمامی اجناسی که خریداری کردید می باشد . همچنین در بالا و پایین این برگه اطلاعات شرکت و لوگو وهم مهر شرکت می باشد . به این برگه، فاکتور می گویند. 
ارائه فاکتور می تواند نقش بسزای در تبلغ شما و ثبت نام تجاری شما در ذهن مشتری اینجا کند . داشتن یک برگه فاکتور که طراحی خاصی دارد باعث می شود مشتری فاکتور را به دور نیندازد و مدتی در
یکی دو سال پیش یه سری نوزادی از یه تولیدی خریده بودیم. یه تجربه ی بازاری هم عرض کنم که بعضی وقتا که می ری مغازه، فروشنده یه فاکتور خرید نشونت می ده و می گه فلانی نگاه کن، این جنسی که تو داری به این قیمت می خری من اصلا سودی روش نکشیدم این هم فاکتورش. تو هم فاکتور رو می بینی و خوش خوشینات می شه و امّا غافل از این که بعضی از تولیدی ها با هماهنگی فروشنده قیمت ها رو بیشتر می زنن امّا توی دفتر معین یا نرم افزارشون، تخفیف قائل می شن که کلّی از اون قیمت کم
در غایت می‌توان اظهار کرد فاکتور ابزاری برای رسمیت یافتن خرید و فروش متاع یا خدمت، بین خریدار و فروشنده هست . معمولا فاکتور خرید برای خریدار اهمیت بسیاری دارد . به‌خصوص وقتی که مبلغ خرید بالا بوده و یا کالایی حیاتی خریداری شود، این اهمیت عمده می گردد . در این متن به نظارت عوارض اهمیت فاکتور برای مشتریان پرداخته گردیده میباشد .  طراحی کارت ویزیت
1- حس اعتماد خریداران به عوارض مختلف عشق دارا‌هستند که هنگام خرید محصول، فاکتور خرید خویش را دری
قابلیت شخصی‌سازی فاکتوراین امکان کمک می‌کند تا بتوان فاکتورهایی دقیقا مشابه با نیاز هر کسب‌وکار طراحی کرد. در واقع منظور از شخصی‌سازی فاکتور امکان طراحی آن با سطرها، ستون‌ها و به‌طور کلی اطلاعات مدنظر است. این موضوع به‌خصوص هنگام طراحی فاکتورهای رسمی بسیار مهم است. چراکه طبق قانون فاکتورهای رسمی باید حاوی اطلاعات مشخصی باشند.
2- هماهنگی با زبان فارسیطبیعی است که استفاده از یک نرم‌افزار هماهنگ با زبان فارسی، می‌تواند در شکیل شدن و کا
امکان پیگیری حقوقیفاکتور در صورت رسمی بودن، یک سند حقوقی معتبر است. سندی که می‌توان با اتکا به آن علیه صادرکننده فاکتور اقامه دعوی کرد. این ویژگی به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در صورت عدم انطباق محصول خریداری شده با آنچه در فاکتور ثبت شده است؛ می‌تواند با پیگیری حقوقی موضوع، به احقاق حقوق از دست رفته خود بپردازند. این ویژگی فاکتور در معاملاتی با مبالغ بالا و یا پرداخت‌های اقساطی، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

احساس اعتمادخریدارا
اومدم به روی خودم نیارم که چی شده،اومدم هیچی نگم و عادی برخورد کنم اما نشد؛
نمیشه ادم دلش تنگ نشه،نمیشه ادم خاطره هارو فاکتور بگیره،نمیشه.
میخوام بدونی دلم برات کلی تنگ شده.
کل زندگیم شده دلتنگی هرگوشه ش نگاه کنی میبینی یه نفر هست که از صمیم قلبت هوس کردی باهاش وقت بگذرونی اما نمیشه.
دیدین چیزای نشدنی چطور میچسبن به مغز ادم و هی حسرت شون میره به خوردمون؟.
گریه که کردم یادم افتاد یه سُرم زده بودم به صورتم که با اشکا رفت پایین.
چقد هوا خوبه...منکه فردا نوبت ارائه ی پروژه ای رو ندارم که انجام ندادم تایپش نکردم و تستش هم نکردم...شما چطور؟؟منکه اصلا معدلم وابسته به سه واحد پیشرفته ی فاکی نیست...شما چطور؟منکه نمیخوام شب زلزله بیاد اصلا قیامت شه تا صبح نرسه...شما چطور؟
به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جورج بوش پسر این اظهارات را در نشستی در ابوظبی، پایتخت امارات مطرح کرد که توسط موسسه میلکن که یک اندیشکده اقتصادی مستقر در کالیفرنیا است، برگزار شده بود.وی گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک انسان خودخواه است. او نمی‌تواند فکر کند که چطور دو نفر می‌توانند برنده شوند. او تنها فکر می‌کند که چطور خودش بنده شود و دیگری ببازد.
این مقدمه « خیلی » مقدمه هست!

در برنامه نویسی شما نیاز به داده دارید. اما این داده ها کجا هستند؟ این داده ها ممکنه در
کامپیوتر یه آدم دیگه
یه فایل توی کامپیوتر شما
توی اینترنت 
توی یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS)
باشه. حالا میخوایم یاد بگیریم که چطور با داده های درون فایل‌ها در پایتون کار کنیم. 
ادامه مطلب
برخی از پزشکان بر این باورند که کودکان با عارضه تنگی دریچه پیلور به دنیا نمی‌آیند و رشد عضلات پیلور و انسداد آن پس از تولد کودک رخ می‌دهد. دقیقا مشخص نیست که علت تنگی دریچه پیلور چیست، اما پزشکان برخی از فاکتور‌ها را در این زمینه تأثیر گذار می‌بینند و ممکن است با جمع شدن چند مورد از این فاکتور‌ها و دلایل، این عارضه در نوزاد بروز پیدا کند. این چند دلیل تأثیر گذار بر بروز تنگی دریچه پیلور عبارتند از:    ارث: نوزاد ممکن است به صورت ارثی این اخ
عوامل موثر در رتبه بندی سایت ووبلاگ
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
۱: زندگی عجب داستان پیچیده ای داره. عجب ناگفته ها و ناپیدا شده ها! هر روز یه ایده ی جدید، یه تیوری جدید می یاد و یا اینکه بوده و تو تازه پیداش می کنی! اینکه چطور شد که ما این شدیم، رفتارهای ما چطور شکل گرفت! ما به عنوان ادمیزاد، از کجا امدیم و چطور شد که از مرز بی نهایت بد تا مرز بینهایت خوب متنوع شدیم! اصلن مرز خوب و بد چطور شکل گرفت؟ مردم جامعه را می سازند یا جامعه مردم را؟ کدومش اول اگاهانه اتفاق افتاد...زندگی عجب داستان پیچیده ای دارد. 

ادامه مط
تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی رفتم. تا الآن!
ا
سلام. وقتتون بخیر. :)
یه سؤال داشتم ازتون. اگر راهنمایی بفرمایید خوشحال میشم.
همون‌طور که توی قسمت «درباره‌ی من» نوشتم، هدفم نوشتن صفحه‌ی اول کتاب‌ها بوده؛ اینکه نویسنده تصمیم گرفته چطور کتابش رو شروع کنه.
حالا دارم فکر می‌کنم مجموعه داستان‌ها چطور؟ مجموعه داستان‌ها شامل قواعد و اهداف اولیه‌ی این وبلاگ نمیشن؛ چرا که گاهی داستان‌های مجموعه‌ها از ناشرها یا مترجم‌های مختلف، به شکل دلخواه انتخاب میشن و با ترتیب متفاوتی ارائه میشن، بنا
بی تو دیوانه‌ای هستم که حتی نوشتن هم آرامش نمی‌کند. من این درد را کجا ببرم. مهری که بر جانم پیچیده‌ای و تا مغز استخوان ریشه داده‌است را چطور حالا بدون باغبانیت تحمل کنم؟ خوب است اشک میوه‌ دهم؟ نه، سبک نخواهم شد. این بار آنقدر سنگین است که بشکنم. شکستن از دل، در روح، در تمام آن لحظه‌های ناب تنهایی، مثل لیوان لب‌نازکی که با یک اشاره نفهمی چطور خرد شد. من این درد را همانجا رها کردم و رفتم سراغ زندگی خودم. به خیالم که تو خوبی، و من امیدوارترینم.
روزها مظلوم نیستند؟ به نظر من چرا. بیشترشان فراموش می‌شوند. چند روز
تکراری و عین هم باید بگذرد تا یکی در این میان، بشود روزی که درش دانشگاه
قبول شدی، عاشق شدی یا عزادار شدی؟ اصلا در مجموع، چند روز از یک زندگیِ
شصت‌ساله یاد آدم می‌ماند؟ هرچند اگر عمر به شصت برسد سال‌ها و دهه‌ها هم
احتمالا گم می‌شوند. من فعلا دلم به حال روزهایم می‌سوزد که چطور تلف
می‌شوند و از یادم می‌روند. از طرفی هم خوش به حال ما، که هر فکر کوتاه و
هر خواب ناخوشی را
فاکتور محافظت از نور خورشید (Sun Protection Factor ):

SPF مهمترین فاکتور تجاری انتخاب محافظت کننده های پوست از آفتاب است .متاسفانه هنوز نحوه عملکرد SPF و محدودیت های آن مشخص نشده است .
بسیاری از جنبه های SPF  گمراه کننده است ، به عنوان مثال مسابقه برای SPF  های بالاتر و اثر محافظت کننده گی پوست از نور آفتاب ، جذب ویتامین D  را با اختلال مواجه می نماید .
SPF  نماینگر درجه حفاظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید است .
فاکتور MED( Minimal Erythma Dose) حداقل میزان نوری
دو فاکتور برای ورود به یک سهم مهم هست:
۱. خوش بنیاد بودن
۲. ورود نقدینگی
سهم هایی که قدرت خریدار بالا نیست و خرده سرمایه ها وارد شدن با یه خبر یا احتمال، هیجانی میشن و میرن صف فروش و سهم خیلی خوب هم که عمل کنه درجا میزنه دو روز میره بالا یه روز میاد پایین.
بنیاد خوب نظر سرمایه گذار و سرمایش رو جلب میکنه و با یه خبر یا شایعه هیجانی نمیشن و سهم روند خودش رو بدون اختلال طی می کنه حتی اگر شاخص کل هم منفی بشه و هیجان فروش بر بازار حاکم بشه.
توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند
سه فاکتوراساسی در انتخاب یک شغل برتر
دانستن این سه فاکتور، عامل بسیار مهمی برای ایجاد کسب وکار در سود دهی بالااست . 

یکی از این حوزه ها شناخت نیاز مردم  و راه حل برای رفع نیاز آنها   دومی حوزه ای که  مشتریان در آنجا تجمع بیشتری بوجود می آورند

سومی کسب وکارهای نوپا و کم رقیب

نمی دونم چطور اومدی تو زندگیم و چطور از زندگیم رفتی و کجا رفتی.امابودنت چنگ زدن به چیزی به نام زنده گی بودنبودنت چنگ زدن برای قبول نبودن و اینکه چطور زنده مانده ام و اما زنده ماندم و تو ارزشمندترین و رازآلودترین و دردآور ترین یادی که همیشه به احترامت سر خم می کنم. 
(قصر ذهن من-1)

تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی
فایل لایه باز فاکتور صادرات انبار فرش (رسید تحویل فرش)
دانلود فایل لایه باز فاکتور صادرات انبار فرش (رسید تحویل فرش). شامل یک فایل psd قابل ویرایش با برنامه فتوشاپ شامل یک فایل psd رزولیشن 300 اندازه A5 حالت gray مناسب برای چاپ قابل ویرایش تمامی متون ...
مواد تشکیل دهنده ممبران (ممبرین) از نوع مواد نیمه نفوذپذیر یا نیمه تراوا می باشند که مانع عبور آلودگی های شیمیایی و املاح نامطلوب و حتی ویروس ها و باکتری ها  می گردند بطوریکه ناخالصی ها از خروجی فاضلاب ممبران به بیرون هدایت می شوند و تنها آب از این غشاها عبور می نماید، غشای ممبران توانایی این را دارد که املاح نامناسب موجود در آب تا ابعاد 0.0001 میکرون را حذف نماید بدین صورت آبی پاک به دست می آید.
برای خواندن کامل مطلب به ممبران چیست و چطور کار م
فتق هیاتال چیست و چطور آنرا درمان کنیم
۱- فتق هیاتال لغزشی:یکی از انواع شایع
این فتق می باشد که در محل اتصال مری و معده می باشد و قسمتی از معده در
قفسه سینه قرار می گیرد.
در عمل بلعیدن، عضلات مری منقبض می شوند و باعث
کوتاهی مری و کشیده شدن معده به سمت بالا می شوند.
ادامه مطلب
کانکس ها از مقاوم ترین سازه ها هستند . کانکس ها در کارخانجات ساخته می شوند و سپس به محل مورد نظر مشتری انتقال داده می شوند .
برای ساخت کانکس مقاوم، متریال اولیه ای که استفاده می گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است . برای ساخت کانکس ها معمولا از ساندویچ پانل ها، فلزات، سایدینگ و … استفاده می شود . هر یک از این مواد مقاومت های خاص خود را دارند و بسته به نیاز مشتری و بودجه ای که در نظر می گیرد، متفاوت هستند .
برای ساخت کانکس های مقاوم باید پانل های ف
در پنجره ی کنسول خطاها، پیام ها و اخطار ها به نمایش داده می شوند .
خطاها به رنگ قرمز نمایش داده می شوند و تا زمانی که رفع نشوند بازی را نمی توان تست یا 
خروجی گرفت.
پیام ها به صورت سفید نوشته می شوند.
اخطار ها به رنگ زرد به نمایش داده می شوند و مانند خطاها نیستند تا زمانی که درست نشدند 
نتوان بازی را تست یا خروجی گرفت
 چه چیزهایی در یک جراحی زیبایی بینی موثر هستند
 کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور های اصلی تعیین کننده نتیجه نهایی عمل بینی است. رعایت نکات بعد از جراحی بینی هم در رسیدن به نتیجه دلخواه بی تاثیر نیست اما به جرات اصلی ترین فاکتور یک جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی ) تبحر و تجربه ی پزشک جراح است.
ادامه مطلب
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببی
پروژه لینک سازی داخلی سایت
اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !
در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.
همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای
وقتی پا به این خوابگاه گذاشتم همینقدر دلم گرفته بود که حالا گرفته...حالا که آخرین شب بودنم در اینجاست...من چهارسال در این شهر فقط زندگی نکردم...من بزرگ شدم،تجربه کردم...آدم دیگری شدم...این روزهای آخر هرکجای شهر که پاگذاشتم یاد خاطرات بیشمارم می افتادم و تازه میفهمیدم که چقدرها در این شهر ریشه دوانده م...که سخت است اینکه این آدمها و این فضاها را بگذارم و بروم...و تازه بروم در شهر خودم که حس میکنم غریبه تر از این حرفها شده م با کافه ها و کتابفروشی ها
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببینیم
نگاهی به زندگی روزمره
خودتان بکنید. چه کارهایی را بدون فکر کردن انجام می‌دهید؟ اینکه صبحانه‌تان را
چطور بخورید، چطور بند کفشتان را ببندید، چطور قدم بردارید، چطور ماشین را روشن
کنید ، هنگامی که احساس خاصی به شما دست می‌دهد چه کار کنید، چطور با دوستانان و
همینطور غریبه‌ها مکالمه داشته باشید و ... . زندگی همه ما مملو از همچنین فعالیت‌هایی
است. این فعالیت‌های کوچک و به ظاهر ساده می‌توانند تاثیر شگرفی در زندگی‌مان داشته
باشند.
ادامه مطلب
آزمون MBTI پرسشنامه ای است که اگر به آن در سایت مربوطه پاسخ دهید، ابعاد شخصیت شما مشخص می شود. این آزمون شخصیت انسان را در چهار فاکتور ارائه می دهد که هر فاکتور یک دوقطبی است. در نهایت 16 حالت مجزا قابل تصور است. هر حالت یک تیپ شخصیتی است. 16 تیپ شخصیتی متصور هستند که هر کدام شغل مربوطه را دارند. با این آزمون می توانید خودتان را بشناسید. این آزمون را در سایت باید پاسخ دهید. یکی از این سایت ها
https://www.16personalities.com/fa
است.
در حالی که زندگی داشت به خوبی خوشی پیش می رفت، یک دفعه نیاز به ایمیل پیدا کردید و متوجه شدید که یادتون رفته آدرسش چیه؟ بعدش هم از خودتون پرسیدید “ایمیل من کجاست؟” “آدرس ایمیل من چیه؟” خب این اتفاق برای همه رخ داده، پس بیاین ببینیم چه راهکاری برای پیدا کردن آدرس ایمیل … آدرس ایمیل من چیست؟ چطور ایمیل فراموش شده تان را بازگردانید
منبع : وبلاگ ایران سرور
دیشب خوابم نمی برد و به گذشته فکر می کردم.انگار که اینهمه سالو پشت سر نذاشته باشیم، نزدیک بود.
به دوستای دوران کودکی فکر می کردم. دختر همسایه ی مادربزرگ، پسرخاله، دخترعمو. چقدر اون زمان بازی می کردیم.
اون روزای گرم تو کوچه های انزلی. امروز به شکل عجیبی مسیرامون خیلی از هم دور شده.
دختر همسایه ی مادربزرگ مونده تو شهر خودش ما تو شهر خودمون. پسرخاله دلش سنگ شده و صورتش صفحه ی گوشیش. دخترعمو هم ۸سالی میشه ندیدم.شکایت نیست، بیشتر تعجبه. اینهمه تغییر
فاکتور یا ضریب تاب :
n√T.P.I : K برای بدستآوردن تاب مناسب برای نیمچه نخ از رابطه زیر استفاده می شود :
T.P.I : تعداد تاب در اینچ
K : فاکتور یا ضریب تاب
N : نمره هنک نیمچه نخ
فاکتور یا ضریب تاب بر اساس تجربه بدست می آید و مقدار تاب مناسب و مورد نیاز برای نیمچه نخ ٬ مشخص می کند.

تولیدکننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 
تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042
http://alvanzarris.com/
آثار تجاری استفاده از فاکتوریک فاکتور استاندارد دارای اطلاعات دقیقی درباره خریدار، فروشنده، کالا یا خدمات دریافت شده، قیمت و تاریخ خرید است. این اطلاعات بیش از هرچیز برای سر و سامان دادن به امور مالی کسب‌و‌کار مهم هستند.در واقع هر کسب‌وکاری با هر محصولی، در صورتی که بخواهد یک سیستم حسابداری سالم و دقیق داشته باشد؛اید برای تک‌تک هزینه‌ها و درآمدهای خود یک سند تجاری ایجاد کند. مجموع این اسناد تجاری به مدیریت مالی هر کسب‌وکار کمک می‌کند
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 
   درست است که من میدانم بچه ای که تب دارد را باید چطور تیمار کرد، یا اینکه چه غذایی برایش پخت، یا چطوری بغل اش کرد و یا حتی چطوری پوشکش را عوض کرد یا اگر پایش قرمز شد چطور خوبش کرد، اما در مورد بچه داری که چیزی بسیار فراتر از اینهاست هیچ چیز نمیدانم. که اگر میدانستم یک دمبل 1.5 کیلویی نمیدادم دست یومونچه ای که حوصله اش سر رفته تا با آن بازی کند.
فاکتور صوری نوعی ابزار غیرقانونی برای عملیات حساب سازی است. ماهیت آن با چهره قانونی یعنی صدور فاکتور رسمی اجرا می شود ولی نوع استفاده و کاربری تغییر می کند.
این فاکتورهایی با شکل مورد قبول سازمان امور مالیاتی می باشند که ظاهرا بابت ارائه خدمات و یا انجام معامله صادر شده اند اما در حقیقت به صورت صوری بوده و مبتنی بر هیچ معامله یا ارائه خدماتی نیستند و تنها خود فاکتور خرید و فروش می شود.
فروشندگان این نوع فاکتورها بر اساس مبلغ و نوع کالا یا خدم
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون
زهرای بابا سلام

امروز صبح خبر از دست دادن عمو قاسم را از "ماما" شنیدم. بهت زده سکوت کردم و در خودماندم. باورم نمی شد.نمی خواستم قبول کنم.مثل لحظه ای که تو را از دست داده بودم. سریع رفتم کامپیوتر را روشن کردم و اخبار را نگاه کردم.همانی بود که نباید می بود. چطور می شد این قدر راحت"حاج قاسم" را از دست داده باشیم. باباجان دوستش داشتم مثل برادر بزرگترم،مثل عموی تو. نگاهش که می کردم مردانگی را در چهره اش می دیدم. احساس می کردم تکیه گاه من است.انگار که بر
بالغ بر ٨ سال سابقه درخشان-با کادری قوی و با تجربه-دارای پروانه کسب- ارائه فاکتور رسمی-دارای مجوز رسمی از اتحادیه و ...در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن و آموزش ، دارای پروانه کسبی،ارائه فاکتور رسمی و  ... شاید دلیلی باشد تا شما پدیده را به عنوان همکار تجاری خود انتخاب کنید...3664478109131075561شیخ صدوق شمالی،شیخ مفید،کوچه اطلس جنوبی(شماره7)،مجتمع 110،طبقه4،واحد7،شرکت پدیده تجارت
برنامه نویسی موبایل در اصفهان
لزوم نرم افزار پرواربندی:
تعریف فروشندگان ، خریداران ،دلال ها ،اشخاص،گروه هزینه ، هزینه ها و نژاد دامها
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
ثبت ریز هزینه های کار ، خوراک و سربار
ثبت و بررسی نوبت های وزن کشی دام
محاسبه قیمت تمام شده یک دام
ثبت فاکتور فروش دام و محاسبه سود فاکتور
محاسبه ترکیب گله
گزارش ساز رز جهت اجرا ، ساخت و ویرایش گزارش ها ( کاردکس دام به همراه ریز هزینه ها ، هزینه های پرداختی بین دو تاریخ ،پرداختی های به اشخاص ،بررسی تلفا
چطور ندیدمت؟
این یه قدم مثبته؟
که‌متوجه حضورت اونم درست پشت سرم نشدم؟؟؟
چرا؟
الان میگی پشت سرت نشسته بودم...!
کی باورش‌میشه ندیدمت!
....
چرا درست وقتی تصمیم میگیری فراموشش کنی انقددد بهت نزدیک میشه که نتونی نادیده اش بگیری ؟؟؟چرا این شکلیه؟؟؟
من گناه دارم خدا...
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
سربرگشاید مهم‌ترین چیزی که در ست اداری به چشم می‌خورد سربرگ باشد. سربرگ ها اوراقی هستند که جهت مکاتبات اداری، صدور پیش فاکتور، درج قراردادها و …. از آن‌ها استفاده می‌شود. سربرگ‌ها مزین به نام و لوگوی شرکت و یا مجموعه‌ی شما هستند و از لحاظ حقوقی نیز دارای اهمیت می‌باشند. معمولا جهت چاپ سربرگ از قطع A4 و A5 استفاده می شود. در سربرگ ها به طور معمول، آرم تجاری سازمان، نام و زمینه فعالیت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه و آدرس و شماره تلفن در
چطور انسان ها در فضا پیر می‌شوند؟

همشهری آنلاین:
فضانوردانی که در فضا زندگی می‌کنند، مانند ساکنان ایستگاه فضایی
بین‌المللی با سرعت زیادی در حرکتند،‌ از این رو عمر آنها نسبت به ساکنان
زمین آرامتر سپری می‌شود.

براساس گزارش هاواستافورکز، براساس قاعده فیزیکی تاخیر زمانی، پس از گذشت 6 ماه از اقامت فضانوردان در ایستگاه فضایی،
زمانی که این افراد به زمین بازگردند، کمی از هم‌سن‌های خود ج
به نقل از یکی از اقوام که یکی از آشناهاشون تو قالیشویی کار می‌کنه:
از چند ماه به نوروز، به هیچ وجه قالی به قالیشویی ندین. چون اوضاع خیلی خرابه. بقیه‌ی قالیشویی‌ها رو خبر ندارم، این یکی که وصف حالش رو شنیدم، از سراااسر شهر قالی می‌بره و محدود به منطقه‌ی خاصی نیست. تعداد زیادی وانت داره که از هشت صبح تا هشت شب و هفت روز هفته کار می‌کنن. البته کار که چه کاری! به نقل از منابع مذکور، فرش رو با آب‌کف خیس می‌کنن و بعد با کفش‌های گلی هی از روش میرن و
مطالعه جدید نشان می‌دهد خوردن یک فنجان بلوبری در روز منجر به حفظ سلامت مداوم عملکرد عروقی و بهبود سفتی شریان‌ها می‌شود.
محققان دانشکده پزشکی نورویچ بریتانیا ادعا می‌کنند مصرف ۱۵۰ گرم بلوبری در روز موجب کاهش خطر بیماری قلبی-عروقی تا ۱۵ درصد می‌شود.
به گفته محققان، بلوبری و سایر انواع توت‌ها باید در رژیم‌های غذایی گنجانده شوند تا خطر بیماری قلبی-عروقی، بخصوص در بین گروه پرخطر، کاهش یابد.
این گروه تحقیق به بررسی تاثیر مصرف بلوبری بر سندر
چطور هیجان نامزدی را حفظ کنید؟
زناشویی

سایر خبرهای : زناشویی و همسرداری
: اشتراک گذاری

وقتی با اجازه خانواده ها با فردی که به او علاقه دارید و برای زندگی اینده انتخاب نموده اید نامزد می شوید تصور می کنید روز ابرها راه یم ریود و انقدر احساس خوب وهیجان انگیزی دارید که دوست دارید همواره آن را حفظ کنید.
ادامه مطلب
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
گزارش ساز رز جهت اجرا ، ساخت و ویرایش گزارش ها ( کاردکس دام به همراه ریز هزینه ها ، هزینه های پرداختی بین دو تاریخ ،پرداختی های به اشخاص ،بررسی تلفا
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
طبی که بنای خودش را بر تجربه گذاشته امروز ناتوانی خودش را بیشتر از هر روز نشان داده.
وقتی از او می پرسیم: فلان چیز مفید است یا نه؟ می گوید: اثبات نشده!
آن یکی چطور؟ : تحقیقی صورت نگرفته!
آن دیگری چطور؟ : معلوم نیست.
فلان ترکیب... : باید تحقیق شود...
مگر تجربه کردن اینها چقدر وقت می برد؟ بعد از چند ماه انگار در مورد هیچ چیز تحقیق نکرده اند. یا اینکه اصلاً بنا گذاشته اند در مورد بعضی چیزها تحقیق نکنند!!!
خوش انصاف هایشان می گویند: نمی دانیم! بی انصافهایش
میدونم ، یه کسب و کار کوچیک داری و میخوای با پرینتر کوچیک داخل دفتر یا منزل برای مشتری ها فاکتور چاپ کنی و دست آخر حساب و کتاب هر کدوم رو توی کامپیوتر شخصی خودت نگه داری.
خاطره و دیدی که نسبت به نرم افزارهای حسابداری داری ممکنه شما رو از ادامه تصمیم منصرف کنه و به خودتون بگید که همون فاکتور کاغذی خوبه. نصب سخت نرم افزار های حسابداری ،کابوس پریدن اطلاعات،نیاز به داشتن دانش حسابداری زیاد و ... چیزهایی هستند که هر آن شما را بیشتر از تصمیم دیجیتالی
یادمه قبلا وقتی افزایش قیمت نان صورت می پذیرفت لااقل تا چند ماه نان ها با کیفیت تر و بزرگتر می شد و با گذشت زمان آب می رفتند. جالبه جدیدا برعکس شده. هم قیمت نان بالا می رود و هم اندازه و کیفیت نان کاهش می یابد. نمی دانم این همه خوشی هم زمان را چطور با هم داشته باشیم و از سرخوشی نمی ریم.
قیمت بنزین هم که اضافه شد. واقعا این ملت چطور باید این همه هزینه را تحمل کنند؟ چطور این همه هزینه ها را بالا برده اند ولی درآمدها نه تنها زیاد نشده است بلکه کاهش هم
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
شناسنامه دار بودن محصولات ؟ امکان تعویض و فروش : 
چند نفر از دوستان در اینستاگرام سوالی در مورد شناسنامه دار بودن محصولات پرسیدن
محصولات کریستال و بلور ، بصورت فاکتور دار فروخته می شوند ، و در واقع سند خرید شما همان فاکتور هست . در فاکتور قمیت و تعداد هر ظرف نوشته شده در اخر جمع قیمت رو هم مینویسند. معمولا می نویسند مثلا میوه خوری چک این میشه سند شما. فاکتور  شماره های تماس و ادرس رو دارد ، بعضی از فروشگاها بصورت دستی و بعضیا بصورت کامپیوتری م
فاکتور
نوعی سند تجاری محسوب می شود که فروشنده آن را با توجه به خرید صورت گرفته برای
خریدار در ازای دریافت وجه صادر می کند. اصولا در هر فاکتور، مواردی همچون مشخصات
خریدار، تاریخ خرید، نوع کالا، قیمت برای واحد و قیمت کل درج می شود. در فاکتورها
نوع پرداخت نیز لحاظ می شود.
انواع
فاکتور:

فاکتور رسمی دارایی:
نوعی فاکتور می باشد که شکل و
فرمت آن از سوی اداره دارایی ارائه شده است و تمام شرکت هایی که دفاتر خرید و فروش
دارند موظف می باشند تا از این نوع ف
این روزها بیشتر مشاغل در سراسر دنیا به دنبال برند سازی و اعتبار بخشی به سازمان و نهاد خود می باشند. راه های زیادی را برای این برند سازی و اعتبار بخشی به سازمان خود بکار میگیرند. از تبلیغات در فضاهای مجازی و استفاده از شبکه های اجتماعی تا بکارگیری از وب سایت های بروز و پیشرفته که روزانه به دنبال پیشرفت و اعتبار بخشی به سازمان خود می شوند بهره می گیرند. مزایای چاپ فاکتور و اهمیت داشتن چاپ فاکتور انقدر زیاد و مهم می باشد بسیاری از سازمان ها دوست
یک خروار کار و درس تلنبار شده دارم و به هیچکدامشان نرسیده ام. حقیقتا نمی‌دانم وقتم را چطور می‌گذرانم چون حتی صرف تفریح و گردش هم نمی‌شود! هفته آینده کلاس‌ها شروع می‌شوند و تا این لحظه هیچ کار مثبتی نکرده ام. برای تمرکز به هوای آزاد احتیاج دارم...
آسانسور مسافربر چطور کار می‌کند؟
یک آسانسور حمل مسافر در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد این آسانسور حدود ۱۶۰۰ کیلو را حمل می‌کند. در یک ساختمان بلند، آسانسور ماشین‌آلات مورد نیاز را بالا و پائین می‌برد که وزنش ۱۴۰۰ کیلو یا بیشترمی‌باشد.
ادامه مطلب
زیاد شنیده‌ایم که هر کس از  پنجره ذهن خودش به دنیا نگاه می‌کند. داشتم فکر می‌کردم که خودم چطور دارم به دنیا نگاه می‌کنم. پنجره ذهنم چه شکلی است؟ دنیا را چطور نشانم می‌دهد. دنیا را چطور قضاوت می‌کنم؟ با چه عینکی جهان را می‌بینم؟ به نظرم سوالی است که ارزش فکر کردن دارد.
ادامه مطلب
فاکتور
نوعی سند تجاری محسوب می شود که فروشنده آن را با توجه به خرید صورت گرفته برای
خریدار در ازای دریافت وجه صادر می کند. اصولا در هر فاکتور، مواردی همچون مشخصات
خریدار، تاریخ خرید، نوع کالا، قیمت برای واحد و قیمت کل درج می شود. در فاکتورها
نوع پرداخت نیز لحاظ می شود.
انواع
فاکتور:

فاکتور رسمی دارایی:
نوعی فاکتور می باشد که شکل و
فرمت آن از سوی اداره دارایی ارائه شده است و تمام شرکت هایی که دفاتر خرید و فروش
دارند موظف می باشند تا از این نوع ف
     احوال پرسی این چند روز خانواده از من و نگرانی شون از اینکه اصلا چطور میرم سر کار و چطور میام ثابت کرد که نگرانی ها و مشکلات فک و فامیل به طور کل [به قول شاخدار] پهنای باند دغدغه های پدر و مادر عزیز رو پر کرده و اصلا کسی این وسط حواسش به ما نیست و اصلا چه جای شکایت؟  زندگی و اعصاب و وقت و همه چیزمون فدای سرور و سالار ما، خاندان مامانم اینا.
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
سلام دوستان
ادامه مطلب
فاصله ی شان ...نزدیک ..به اندازه دو‌قدم....که هیچ‌کدامشان دل پیمودنش‌...دل زیر پا گذاشتنش را‌ ندارند...
به هم‌نگاه میکنند ...دزدیده؟؟؟
نه ...!آنقدر به هم‌ خیره میشوند ...تا دلتنگی از چشم هر دو‌ مثل اشک کوچک اما داغی روی گونه هایشان بچکد ...
میدانی...هردو محتاجند به گرمای ..._آغوش که نه_...دست هایشان حتی...میدانی این روزها ...هردو‌پر از خستگی ...پر از دلهره اند و ...و شانه های او ...و سینه ستبر دیگری ..‌.میتواند جان به جسم و روح نیمه جان هم ببخشد ‌‌‌...
زبان ح

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟

هیچ‌چیزی به صورت اتفاقی در زندگی انسان روی نمی‌دهد و همه چیز نظمی الهی دارد‎

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟مهم‌ترین مسئله برای مقابله با از دست دادن عملکرد عادی روزمره است.
ادامه مطلب
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

اگر شما هم از اون دسته از افرادید که موقع درس خوندن عذاب میکشید و طعم لذت بردن از درس خوندن رو هنوز نچشیدید این پست از وبسایت انگیزان برای شماست در این پست توضیح میدیم که چطور با کیف و لذت درس بخونید و مطالعه کنید و خستگی و در موندگی برای شما بی معنی باشه پس با ما تا انتهای پست همراه باشید و یادتون نره نظرتون رو هم با ما به اشتراک بزارید
لذت بردن از درس خوندن
تصوری از 40 50 روز حمام نرفتن دارید؟ از چندین ساعت خیس شدن و خیس ماندن زیرِ باران چطور؟ از 30 کیلومتر پیاده روی در ارتفاعات بالای دو هزار متر و در برف چند متری اون هم فقط طی 2 روز چطور؟ از کمین 12 و گاهی 18 و حتی گاهی 24 ساعت آن هم به تنهایی یا نهایتا دو نفره و با دو اسلحه ی کلاش فکستنی، در جایی که پر از گروهک و قاچاقچی مسلح است، تصوری دارید؟ آن وقت اصلا تصوری دارید اگر در این شرایط یک بار قاچاق عبور کند، مقصر اصلی و اولیه و ثانویه همان سربازی است که سر م
ما قصد داریم در این مقاله اصول طراحی چاپ فاکتور را برای شما بیان بکنیم و این نکته را باید تاکید کنم که اهمیت خاصی ندارد شما دارنده یک کسب کار بزرگ یا کوچکی هستید . این نکته بسیار مهم است که وجود فاکتور و از همه مهم تر اصول طراحی چاپ فاکتور که باعث اهمیت بخشی به سازمان شما می باشد چه مواردی باید باشد.
فاکتور یکی از مهم ترین اسناد مورد نیاز هر سازمان برای پیگیری جریان نقدینگی هر ارگانی می باشد. چاپ فاکتور این کمک را به شما می کند تا حساب های در
گاهی اوقات فکر کردن به این‌که دیگران تو را توی ذهنشان چطور می‌بینند می‌شود آزاردهنده‌ترین بلایی که آدم می‌تواند خودش بر سر خودش بیاورد. شاید بگویی مگر قرار نبود برایمان مهم نباشد قضاوت دیگران؟ قرار بود و هنوز هم هست اما تو داستانت فرق می‌کند. شاید نباید این‌طور باشد اما تو برایم مهمی. همیشه مهم بودی. این‌که تو مرا چطور می‌بینی، چه کسی می‌دانی و تصورت از من چیست همیشه برایم سوال بوده. من بارها و بارها و بارها خودم را گذاشته‌ام جای تو و
شبیه وضعیت یه آدم مرگ مغزی که همه ازت نا امید می شن. با این تفاوت که منتظرن برگه رضایت نامه رو، خودت، با دستای خودت امضا کنی...
بعدش هم میان پشت شیشه می ایستن تا ببینن چطور نفس نفس زنان، دم و دستگاه ها رو از خودت جدا می کنی... که چطور به خودت خاتمه می دی...

+اهل مناسبت ها نیستم اما آرزوی "شادیِ عمیق" دارم برای اونایی که اینجا رو می خونن و برای اونایی که اینجا رو نمی خونن.
اطلاعات فنی سیم بکسل ها شامل مشخصه های بسیار فنی و دقیقی چون ساختار، سایز، متریال، تنسایل، استاندارد تولید، آبکاری، روکش و بافت دارند. بنابراین انتخاب سیم بکسل مناسب یک امر کاملا مهندسی بوده و به بالا بردن امنیت و طول عمر بالاتر آنها کمک می کند. چند فاکتور بسیار مهم وجود دارند که هر یک به نحوی در انتخاب چند مشخصه از مشخصات بالا کمک می کنند. اولین فاکتوری که در انتخاب سیم بکسل مورد توجه قرار می گیرد کاربرد آن است. با توجه به نوع کاربرد می توان
چطور در همسر داری موفق باشیم

زنان در پایدار ماندن یک رابطه زناشویی نقش بسیار مهمی دارند ، بسیاری
از خانم ها دوست دارند که در قلب شوهرشان نفوذ کنند و از او محبت ببینند.
اما گاهی با بروز خشم ، بی احساس ، بی حوصلگی باعث می شوند که شوهرشان نسبت
به آنها کم توجه شود. روانشناسان بر این عقیده اند که دریافت پیام های
دیداری در آقایان و پیام های شنیداری در خانم ها بیشتر است.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم.
مهم ترین مشکلی که دارم در اصل با غرب نیست، آنها به هرحال گفتند که ما آن دنیا و خدا را که از دست دادیم، بیاییم این طرف را آنطور که می خواهیم سپری کنیم، مشکل اصلی با خودمانی های بیخودی و نخودی است که فهمیده یا نفهمیده فریب غرب را خوردن و بدیهیات غرب برای آنها بدیهی شد و آنچه غیر طبیعی بود را طبیعی دانستند.خب وقتی ما بنیاد ها و ارکان های غرب را پذیرفتیم و همان عینک غرب را به چشم زدیم، دیگر نمی توان و نمی شود نقد غرب کرد و نمی
چطور دوست داشتنمان را به شوهرمان نشان دهیم
پس از سال‌ها، یکی از دوستان قدیمی‌ام را دیدم. محل کار همسرش به شهر ما منتقل شده بود و خانواده کوچک‌شان تصمیم گرفته بودند در شهر جدید، شرایط متفاوتی را تجربه کنند. نکته جالب برای من رابطه بین این زوج پس از سال‌ها زندگی مشترک بود. خانم و آقا بسیار محترمانه و عاشقانه با همدیگر رفتار می‌کردند. مشخص بود رابطه دوطرفه محکمی برقرار است که بعد از 10 سال زندگی مشترک، این میزان خوشبختی به چشم می‌آید. مطمئنا
محبت ها و ارادت ها و تحویل گرفتنهایی که به خاطر امنیت شغلی و منافع شخصی هست حالم رو بهم میزنه...
چطور بعضی دخترها و پسرهایی که به خاطر زیبایی شون یا موقعیت اجتماعی شون یا موقعیت اقتصادیشون یا هر چیزی که باید توی این دنیا گذاشت و رفت بهشون محبت میکنن، اون محبت و توجه رو جدی میگیرن...
چطور بالا نمیارن؟!!!
حالم از بعضی از توجه ها بهم میخوره...

در قرآن داستانی نقل می‌شود به نام «گاو بنی‌اسرائیل». داستان مفصلی است در میانه‌ی این داستان ماجرایی رخ می‌دهد که از زاویه‌ی دید من سخن صریحی با مخاطب دارد، هرچند ندیده‌ام هرگز چنین برداشتی از آن داشته باشند.
فردی کشته می‌شود، مردم نزد موسی آمدند تا از خدایش بخواهد تا قاتل را به آن‌ها معرفی کند... موسی می‌گوید خداوند به شما دستور می‌دهد ماده گاوی را ذبح کنید، تکه‌ای از گوشت آن را به بدن مقتول بزنید، آنگاه زنده خواهد شد و خود قاتلش را مع
هنوز هم برام قابل هضم نیس ولی از  96.11.1 تا الان چیزی حدود یه سال و نیم باید میگذشت تا بفهمم چقد تغییر کردم و مطمئنم اگه تایم کمتری میگذشت محال بود بتونم قبول کنم این واقعیتو.
نمیخام و نمیتونم راجع به خوب یا بد این تغییرات یکی دوساله حرف بزنم ولی کاملا مشهوده برام که از اون محمدحسین دوسال قبل فقط یه سایه خیلی کمرنگی مونده. واقعا آدم چطور میتونه سخت معتقد باشه به پایبندی به اصول ثابتش و تو یه سال نصفشونو زیرپا بزاره؟
چطور؟؟
آیا سرنوشت انسان از پیش نوشته شده؟ یا اینکه انسان همیشه میتونه همه چیز رو تغییر بده؟
ژنتیک ما چقدر در موفقیت و شکست و سلامتی و بیماری ما دخیله؟!

یافته های جدید اپی ژنتیک نشون دادن که ما میتونیم حتی ژنهامون رو دستکاری کنیم!
چطور؟
این داستان اسرار آمیز رو اینجا بخونین...
نقص‌ نعوظ چطور رخداد می افتد؟اختلال نعوظ چطور حادثه می افتد؟نعوظ در آلت مردانه به وسیله سیستم مغز , اعصاب و روان نخاعی , هورمون ها و شبکه عروقی انجام و در اختیار گرفتن می شود و بر روی تمام این مراحل مکانیزم های دیوانه حکمفرمایی می نمایند . بایستی تحریک شهوانی به مغز رسد , مفز دستور راست شدن آلت را ارسال نماید و این امر سبب ارتقا هورمون ها شود . امر مغز از روش هیپوتالاموس به نخاع رسد . امرها در نخاع تقویت شود و از آنجا به روان محیطی آلت رسد . از ان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران